Acil Servis - Ambulans

Sultana Hospital olarak,modern tıbbi cihazlarla donatılmış bulunan Acil Servis Ünitesi’nde uzman sağlık kadromuz, hızlı ve etkin müdahale gerektiren hastalara yaşam güvencesi sağlamaktadır.

Acil Ünitesi’nin Acil Müdahale bölümünde , kaza sonucu her türlü yaralanma , yanık ,kırık gibi cerrahi müdahalelerinin yanı sıra ; kalp rahatsızlıkları da dahil olmak üzere tüm dahili branşlar ve özellikle çocuk hastalıklarıyla ilgili bütün acil müdahaleler yapılmakadır.

Acil ünitesi’nden özel girişiyle, ameliyathaneye geçiş imkanı sayesinde gerekebilecek acil müdehaleler de önemli ölçüde vakit kazanılmaktadır.

Acil Ünitesi ; ilk müdahale için her türlü ekipmana , doktor ve teknisyen kadrosuna sahip ambulans hizmetler ile desteklenmektedir.

Hastaneye gelen acil çağrı ile 24 saat göreve hazır durumda olan ambulans ekibi ,derhal harekete geçmektedir.

Hastaya ulaşıldığı anda gerekli ilk müdahaleler yapıldıktan sonra en güvenli ve seri şekilde hastaneye transfer sağlanmaktadır.

Ambulanslarımız defibrilatör , hasta monitörü , ventilatör , pulsoksimetre , kırıklarda vakum atel , omurilik yaralanmalarında hastayı sarsmayan vakum sedye Uydu ile direkt bağlantıllı yerleşik konum bulma sistemi ( GPS ) gibi gerekli tüm teçhizata sahiptir. 

Yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide saniyeler bile önemlidir.

Özel Sultana Hospital’ın deneyimli acil servis ve ambulans kadrosu 24 saat hizmetinizdedir.

Hastane çağrı merkezinde ambulanslarımız “doktor,hemşire ve ambulans şoföründen” oluşan ekiplerimizle hazır beklemektedir.

Çağrınız üzerine en kısa sürede hastaya ulaşılır, ambulans ekipleri hastaya yerinde ve ambulans içinde gerekli tıbbi müdahaleleri yapar, ambulans ekibi hastanedeki ilgili uzman doktorlardan tıbbi destek alır, hastanın aciliyetine göre hastanede ön hazırlık yapılmasını sağlar.

Özel Sultana Hospital’da günün 24 saati ve tatil günleri dahil hizmet vermekteyiz.


Bölüm Doktorları

Bölüm Doktorları