Hakkımızda

Özel Sultana Hospital, 2009 yılında Gaziantep'te kurulmuştur.

Özel Sultana Hospital, 2009 yılında Tıp Merkezi olarak açılıp, 2014 aralık ayı itibari ile hastane olarak hizmete başlamıştır.

İnsan sağlını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışı ile ülkemiz insanına hak ettiği değeri verebilmek için, her biri alanlarında uzman olan, halkımızın takdirini kazanmış hekimleri bünyemize katarak, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içerisinden olduk. 

Çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli ve profesyonel ekibi ile hastalarımızın en küçük sorununu en üst düzeyde çaba ile en hızlı biçimde çözen, kaliteli sağlık hizmetini eşitlik içinde sunan, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kriter alan, vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm hastalara tek ve özel gözüyle bakan merkezimiz çalışanları, sektörel gelişmeleri sürekli takip ederek, tıbbın ve teknolojinin olanaklarını kullanarak hizmette sınır tanımamayı ilke edinen bir kuruluşuz.

Hastanemiz kurulduğu günden bu güne sağlık hizmetlerinde uzmanlaşarak her geçen gün kendini daha çok geliştiren kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Hastanemizin hizmet anlayışı,  standart  sağlık  hizmetlerinin ötesinde müşterilerine  tam zamanında ve optimum çözümler üreterek 
ihtiyaç duyduklarında yanlarında bulunabilmek olarak tanımlanabilir.

İlimizin sevilen hekimlerini bünyemize katarak ihtiyaç duyulan bölümlerimizi tamamladık. 

Amacımız ticari zihniyet gütmeden, insan sağlının bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden tıbbın bilgi ve teknolojisinden faydalanarak, kaliteli güvenilir ve dürüst sağlık hizmetlerine her yıl daha çok insanımıza sunmaktır. 

Hastanemizde

2 adet Ameliyat Salonu,

2 doğum yatağı, travay odası, nst odası bulunan Doğumhane Ünitesi,

4 Yataklı Acil Müşahade Odası,

4+1 Yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi ve

42 Yataklı Yenidoğan Yoğunbakım Ünitesi ile hizmet vermektedir.

Çalışma İlkelerimiz 

Hastanemizde hekimlerimiz başta olmak üzere, bütün çalışanlarımız bilgilerini hastalarımızın en etkili ve en kısa zamanda iyileştirilmesi için organize ederler. Gerekli olmayan tek bir tetkik, tek bir ameliyat, tek bir ilaç söz konusu bile olamaz. 

Sağlık alanında en son ve en ileri teknolojiyi kullanır ve kendini bu mentalite ile devamlı yeniler. Sağlıkta bilgilerin devamlı değişip geliştiğinin farkında olarak başta hekimlerimiz olmak üzere her personelimiz peryodik kongre kurs ve etkinliklerle eğitime tabi tutulur ve kendilerini yenilerler. 

Bütün hekimlerimiz ve çalışanlarımız için her hasta tedavi edilirken ve hizmetlerden yararlanırken bu hasta benim anne babam olsaydı ,kendi çocuğum olsaydı veya çok önem verdiğim bir yakınım olsaydı ne yapar, ne tetkik ister, ne ilaç verir , nasıl bir ameliyat yapardım diye değerlendirilip tedavi ve takibi bu mentalite ile yapılır. 

Her hasta bizim için önemli ve özeldir. Irk, dil, din, cinsiyet ayrımı, sosyal statü farklılığı hastalarımız için bir ayrıcalık veya ayrımcılık nedeni olamaz. 

Hastanemizde ücret politikamız hastalarımızı en az harcama ile en etkili ve verimli şekilde tedavi etmek üzere kurgulanmıştır. 

Hastalarımızın zamanının çok değerli olduğunun farkında olarak onları en kısa zamanda koşullar elverdiğince hızlı bir şekilde muayene ve tedavi etmek en önemli prensiplerimizdendir. Yalnız sağlık hizmetlerinin kendi özelliğinden kaynaklanan (acil hastalar, beklenmeyen durumlar, kanama, tıbbi işlemlerin beklenmeyen bir şekilde uzaması, hasta muayene sürelerinin standart olmaması) nedenlerden dolayı randevu saatlerinizde meydana gelebilecek küçük aksilikler için şimdiden özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.