Misyon & Vizyon

MİSYON

Hayat sağlıkla güzeldir anlayışı çerçevesinde kaliteli hizmet anlayışı ile deontolojik ilkelere bağlı kalarak güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

 

Etik değerleri özümsemiş,kaliteli,insana önem veren ve kendini devamlı yenileyen hekimler ve yardımcı sağlık personeli ile, sağlık alanındaki son teknolojiyi en iyi şekilde kullanma ve tüm bunları en ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürmek. 

 

VİZYON

“Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi” anlayışını dostu edinerek, hastalarımızın en küçük sorununu bile en üst düzeyde çaba ile en hızlı biçimde çözen, bölgenin en çok tercih edilen lider kuruluşu olmak.

Hastanemiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur.

Sağlık politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir şekilde izleyip bunları hastalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde olacağız.


Bir yandan bölge insanımıza kaliteli sağlı hizmeti götürürken bir yandan da gerek istihdam politikamız, gerekse de yarattığımız katma değerler ile semtimiz başta olmak üzere şehrimize ve bölgemize dinamizm getiriyoruz.