Çocuk Servisi

Özel Sultana Hospital'de Uzman çocuk hekimlerimiz sabah saat 09:00 akşam 18:00 arasında çalışmakta. Çocukların sağlıklı izlemleri, aşılarının uygulanması yanında, her türlü hastalık sorunları ile ilgilenilmektedir.

Çocuk servisimiz yatırılarak takip ve tedavi edilmesi gereken çocuk hastalar için hazırlanmış olup, hizmet vermektedir. Büyük bir özenle hazırlanmış olan Çocuk Servisi, Çocuk Polikliniği ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisiyle aynı bloktadır.

Servis koridorunda hemşire masası ve ilaç hazırlama odası vardır. Ayrıca çocuklarınızın hastaneye kolay uyum sağlanması ve zamanını neşeli bir şekilde geçirmesi için hazırlanmış oyun ve eğitim odaları vardır.

Süt Çocuğu Servislerimiz de her hasta yatağının altında birer adet refakatçi yatağımız bulunmakta, refakatçi kalan annelerimizin dinlenmesi mümkün olmaktadır. Her hasta odasında; yemek masası, televizyon, telefon ve her hastamız için etajer bulunmaktadır.

Hastalıkları ile diyeti bulunan hastalara, diyetisyen denetiminde, yemek verilmektedir. Servislerimizde, mutfaklarımız mevcut olup, hasta yakınlarımızın öğün aralarında hastalarımıza, yemek yapma imkanları bulunmaktadır.

Hastalarımızın, takip ve tedavileri, deneyimli, çoğunluğu gerekli kurs ve eğitimleri almış, hemşirelerimiz tarafından yapılmaktadır.

Hastanemizde 24 saat nöbetçi uzman hekim görev yapmaktadır.

Yatan hastalarımızın, her türlü ilaç ihtiyacı hastanemiz tarafından karşılanmaktadır.

Amacımız hastalarımızın, hastanemizde kendilerini evlerindeki kadar rahat, tıbbi açıdan güvende hissetmeleridir.